KONTAKT

Informacje kontaktowe dla grupy Koskisen i jej biur przedstawicielskich.

Koskisen OyKontakt

Główne biuro

map
Główne biuro |

Tehdastie 2
16600, Järvelä
Finland | Mapa obszaru

Telefon: +358 20 553 41
info@koskisen.com

Branże i sprzedaż

karolbrychczynski
Karol Brychczynski |

Sales Manager

Komórka: +48 536 001 242
karol.brychczynski@koskisen.com

DawidDolata
Dawid Dolata

Customer Coordinator

Komórka: +358 40 642 1662
dawid.dolata@koskisen.com

map
Zakład Płyt |

Zakład Płyt

Tehdastie 2
16600, Järvelä | Mapa obszaru

Telefon: +358 20 553 41
Fax: +358 20 553 4207
info@koskisen.com

JuhaJalkanen
Juha Jalkanen |

Director, Panel Industry

Komórka: +358 40 749 3477
juha.jalkanen@koskisen.com

MiikkaLehtinen
Miikka Lehtinen

Head of Production

Komórka: +358 50 516 8932
miikka.lehtinen@koskisen.com

JukkaRautiainen
Jukka Rautiainen

Head of Production

Komórka: +358 44 759 4546
jukka.rautiainen@koskisen.com

Timo Linna
Timo Linna

Head of Product Management and R&D

Komórka: +358 44 556 7401
timo.linna@koskisen.com

andreasstrauch
Andreas Strauch

Project Manager, R&D

Komórka: +49 170 271 2630
Telefon: +49 4488 860 4224
andreas.strauch@koskisen.com

TatianaMeyer
Tatiana Meyer |

Manager, Decorative Projects

Komórka: +358 40 621 2200
tatiana.meyer@koskisen.com

MaijaSaarinen
Maija Saarinen

Head of Customer Service

Komórka: +358 40 553 4225
maija.saarinen@koskisen.com

RiittaAhokas
Riitta Ahokas

Manager, R&D and Technical Customer Support: rotaries

Komórka: +358 40 553 4410
riitta.ahokas@koskisen.com

PäiviAndersson
Päivi Andersson

Manager, Technical Customer Support: heavy vehicles

Komórka: +358 40 553 4364
paivi.andersson@koskisen.com

VilleManninen
Ville Manninen

Manager, Technical Customer Support: decorative and die cutting

Komórka: +358 44 0495 400
ville.manninen@koskisen.com

HeidiVassalos
Heidi Vassalos

Manager, Technical Customer Support: light vehicles, construction and LNG

Komórka: +358 40 553 4253
heidi.vassalos@koskisen.com

map
Raw Wood Agnieszka Weinar |

Nowa Morawa 15
57-550, Stronie Śląskie
Poland

Komórka: +48 696 477 193
agnieszka.weinar@koskisen.com

KirsiNurmi
Kirsi Nurmi

Export Assistant

Komórka: +358 40 630 6534
kirsi.nurmi@koskisen.com

map
Zakład Tarcicy |

Mäntsäläntie 64
16600, Järvelä | Mapa obszaru

Telefon: +358 20 553 41

TommiSneck
Tommi Sneck |

Director, Sawn Timber Industry

Komórka: +358 40 549 8218
Telefon: +358 20 553 4435
tommi.sneck@koskisen.com

JaakkoHuttunen
Jaakko Huttunen

Production Manager

Komórka: +358 40 557 9436
jaakko.huttunen@koskisen.com

karolbrychczynski
Karol Brychczynski |

Sales Manager

Komórka: +48 536 001 242
karol.brychczynski@koskisen.com

map
Zakład Cienkich Sklejek |

Otavantie 395
52550, Hirvensalmi | Mapa obszaru

Telefon: +358 20 553 41
Fax: +358 15 340 920

juhanisopanen
Juhani Sopanen |

Director, Thin Plywood Industry

Komórka: +358 40 507 6149
juhani.sopanen@koskisen.com

HeikkiKiesilä
Heikki Kiesilä

Business Manager: thin plywood and veneers

Komórka: +358 50 516 8923
heikki.kiesila@koskisen.com

TimoEskelinen
Timo Eskelinen

Specialist, R&D and Sales

Komórka: +358 40 667 1449
timo.eskelinen@koskisen.com

male
Katja Pasanen

Production Manager

Komórka: +358 44 019 5315
katja.pasanen@koskisen.com

JenniKorkeala
Jenni Korkeala

Sales and Production Assistant

Komórka: +358 40 661 8594
jenni.korkeala@koskisen.com

male
Aki Maaranen

Supervisor, maintenance

Komórka: +358 50 527 7629
aki.maaranen@koskisen.com

MikkoTarula
Mikko Tarula |

Director, Kore

Komórka: +358 40 553 4275
mikko.tarula@koskisen.com

Filip Mackowiak
Filip Mackowiak

Manager, Kore products Poland

Komórka: +48 531 700 355
filip.mackowiak@koskisen.com

Justyna Terlikowska
Justyna Terlikowska

Key Account Coordinator, Kore

Komórka: +48 530 339 040
justyna.terlikowska@koskisen.com

Kore-logo
Kore Service Center |

ul. PGR 6, Toporow
66-220, Lagow Lubuski
Puola

kore@koskisen.com

Koskisen - web decoration
Koskisen - web decoration

Zamów nasz biuletyn

Zamów biuletyn Koskisen oraz przeczytaj najnowsze wiadomości i wskazówki w swojej skrzynce pocztowej.

Page-contacts.php

Do góry