KONTAKT

Informacje kontaktowe dla grupy Koskisen i jej biur przedstawicielskich.

Koskisen OyKontakt

Główne biuro

map
Główne biuro |

Tehdastie 2
16600, Järvelä
Finland | Mapa obszaru

Telefon: +358 20 553 41
info@koskisen.com

Branże i sprzedaż

karolbrychczynski
Karol Brychczynski |

Sales Manager, plywood, thin plywood and veneers

Komórka: +48 536 001 242
karol.brychczynski@koskisen.com

map
Levyteollisuus |

Zakład Płyt

Tehdastie 2
16600, Järvelä | Mapa obszaru

Telefon: +358 20 553 41
Fax: +358 20 553 4207
info@koskisen.com

JuhaJalkanen
Juha Jalkanen |

Director, Panel Industry

Komórka: +358 40 749 3477
juha.jalkanen@koskisen.com

MiikkaLehtinen
Miikka Lehtinen

Head of Production

Komórka: +358 50 516 8932
miikka.lehtinen@koskisen.com

JukkaRautiainen
Jukka Rautiainen

Head of Production

Komórka: +358 44 759 4546
jukka.rautiainen@koskisen.com

map
Raw Wood Agnieszka Weinar |

Nowa Morawa 15
57-550, Stronie Śląskie
Poland

Komórka: +48 696 477 193
agnieszka.weinar@koskisen.com

map
Zakład Tarcicy |

Mäntsäläntie 64
16600, Järvelä

Telefon: +358 20 553 41

TommiSneck
Tommi Sneck

Director, Sawn Timber Industry

Komórka: +358 40 549 8218
Telefon: +358 20 553 4435
tommi.sneck@koskisen.com

JaakkoHuttunen
Jaakko Huttunen

Production Manager

Komórka: +358 40 557 9436
jaakko.huttunen@koskisen.com

karolbrychczynski
Karol Brychczynski |

Sales Manager, plywood, thin plywood and veneers

Komórka: +48 536 001 242
karol.brychczynski@koskisen.com

map
Zakład Cienkich Sklejek |

Otavantie 395
52550, Hirvensalmi | Mapa obszaru

Telefon: +358 20 553 41
Fax: +358 15 340 920

juhanisopanen
Juhani Sopanen

Director, Thin Plywood Industry

Komórka: +358 40 507 6149
juhani.sopanen@koskisen.com

HeikkiKiesilä
Heikki Kiesilä

Business Manager: thin plywood and veneers

Komórka: +358 50 516 8923
heikki.kiesila@koskisen.com

TimoEskelinen
Timo Eskelinen

Specialist, R&D and Sales

Komórka: +358 40 667 1449
timo.eskelinen@koskisen.com

male
Katja Pasanen

Production Manager

Komórka: +358 44 019 5315
katja.pasanen@koskisen.com

JenniKorkeala
Jenni Korkeala

Sales and Production Assistant

Komórka: +358 40 661 8594
jenni.korkeala@koskisen.com

male
Aki Maaranen

Supervisor, maintenance

Komórka: +358 50 527 7629
aki.maaranen@koskisen.com

male
Mikko Tarula

Director, Kore and Poland

Komórka: +358 40 553 4275
mikko.tarula@koskisen.com

RiikkaK
Riikka Kirvesniemi-Brechleiter

Sales Manager, Kore Central Europe

Komórka: +49 176 7248 3763
riikka.kirvesniemi@koskisen.com

Kore-logo
Kore Service Center |

ul. PGR 6, Toporow
66-220, Lagow Lubuski
Puola

kore@koskisen.com

Koskisen - web decoration
Koskisen - web decoration

Zamów nasz biuletyn

Zamów biuletyn Koskisen oraz przeczytaj najnowsze wiadomości i wskazówki w swojej skrzynce pocztowej.

Page-contacts.php

Do góry